Освітяни Рівненщини вирушають до Польщі за кращими практиками

11.05.2018

Серед освітян Рівненщини було відібрано 12 представників галузі для навчальної поїздки до Польщі.

До Свєнтокшиського воєводства поїдуть 3 директори опорних шкіл і 9 начальників і спеціалістів відділів освіти ОТГ, які об’єдналися у регіональну команду консультантів-тренерів під головуванням начальника управління освіти і науки РОДА Григорія Таргонського.


Освітяни впродовж тижня вивчатимуть кращі практики управління в польських громадах. А згодом, передаватимуть досвід колег на Рівненщині.

Нагадаємо, що поїздка організована Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeSolidarity Fund PL Kyiv та шведсько-українським проектом SALAR / SKL International / Support to Decentralization in Ukraine Project. І напередодні, у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася настановча зустріч. За підсумками якої були визначені цілі та очікувані результати спільної стратегії щодо формування обласних груп підтримки реформи освіти, розподілено завдання між членами команди.


«За органами управління освітою ОТГ − майбутнє, адже саме вони першими втілюють успішні практики реформ. Завдання громад – налагодити роботу усього гуманітарного сектору так, аби розвиватися, зростати, будувати, втілювати проекти та не зупинитись…», − зауважив Григорій Таргонський та додав, що така робота важка, але надзвичайно цікава та творча.