Освітяни Дубровицького району та Миляцької ОТГ проводять спільні заходи

23.03.2018

У Миляцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Миляцької ОТГ проведено нараду-семінар заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних музеїв з теми «Формування ціннісних ставлень особистості через виховні центри навчального закладу».

У заході брали участь завідувач сектору освіти Миляцької ОТГ Якубович С.П., головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рабешко Г.З., методист  з виховної роботи комунальної установи «Дубровицький районний методичний кабінет» Кот В.І. Учасниками  наради-семінару були заступники директорів з виховної роботи та керівники шкільних музеїв Висоцької ОТГ.

У ході розмови, головним спеціалістом управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галиною Рабешко було наголошено, що учнівські цінності і ставлення формуються шляхом якісної освіти і вихованості. «Сьогодні перед шкільними музеями постає завдання адаптуватися до вимог ХХІ століття, створити відкриту  систему єдиного простору, комунікації та взаємообміну. Успішність вирішення цих проблем залежить від здатності музею втілювати нові ідеї, − зауважила Галина Рабешко.

Методист  комунальної установи «Дубровицький районний методичний кабінет» Валентина Кот ознайомила  учасників зі шляхами впровадження  інноваційних технологій у освітній  процес школи та  підкреслила, що  в сучасних умовах  традиційні форми роботи не є достатньо ефективними. Наголосила, що інноваційні технології розширюють стіни шкільних музеїв, збільшують сфери їхнього впливу, допомагають вийти із закритого простору і стати частиною суспільного буття, бути актуальними для нової доби та сучасного способу життя.

Процес децентралізації в Україні передбачає реформування всіх сфер життя місцевих громад. Одним із найбільших секторів, що надає послуги населенню на рівні громад, є освіта. Головною метою управління освіти і науки Рівненської ОДА є процес налагодження зв’язків із громадами, навчальними закладами, співпраця між ОТГ та місцевими органами управління освітою, що успішно і впроваджується.