Освітній процес закладів вищої освіти обговорили на методоб’єднанні

13.04.2018

У Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Участь у роботі взяли головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Майя Андрєєва та методист Ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Віталій Процюк.

Засідання відкрили голова методичного об’єднання, заступник директора з навчальної роботи Рівненського коледжу економіки та бізнесу Святослав Гусевик та директор Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП Олександр Марунич.

Розглядали питання організації роботи циклових комісій у Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП. Доповідали голови циклових комісій коледжу, зокрема, Ольга Шилюк розповіла про організацію навчально-методичної роботи циклових комісій коледжу, Тетяна Жданюк висвітлила питання організації загальноосвітньої підготовки студентів, Олег Приймачок − про особливості роботи циклових комісій професійного спрямування.

Обговорили також питання загальноосвітньої, професійної підготовки підготовки студентів у коледжах та училищах області. Особливу увагу звернули на ЗНО.