Оржівські школярі – переможці Всеукраїнського збору юних рятувальників

22.01.2018

У селі Буковець, що на Івано-Франківщині, відбувся зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників «Буковець-2018» Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». У ньому взяли участь понад 180 дітей з різних регіонів України: команди Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Вінницької, Рівненської, Івано-Франківської областей.

Програма збору включала проведення майстер-класів від професійних рятувальників, навчально-тренувальних занять з проведення рятувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій у зимовий період (техніка та тактика гірських сходжень, техніка пересування по снігу; проведення пошуково-рятувальних робіт у зоні сходження лавин; організація рятувальних робіт та транспортування постраждалого по складному рельєфу в зимовий період за допомогою підручних засобів, надання першої медичної допомоги при переохолодженні, обмороженні, травмах). Підсумком збору стало проведення змагань з юнацького багатоборства «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період».

Першість у старшій віковій групі вибороли вихованці Оржівського НВК «школа-колегіум» Василь Кондрачук, Олег Петрик, Андрій Трофімчук, Вадим Гончук, Любов Якименко та Діана Фісянчук. А молодші школярі вибороли третє загальнокомандне місце. Серед переможців: Дмитро Гнатюк, Богдан Волощук, Станіслав Борис, Сергій Онищук, Владислав Ільницький та Надія Коршунова. Окрім того, Василь Кондрачук та Любов Якименко стали абсолютними переможцями в особистому заліку на смузі перешкод.