Всеукраїнська олімпіада РДГУ для професійної орієнтації вступників

05.03.2019

До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, талановитих творчих молодих людей, які планують здобути якісну професійну освіту.
З метою розвитку освітнього, інноваційного, професійного потенціалу країни, пошуку та підтримки обдарованих дітей і створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, якомога ширшого залучення учнівської молоді до професійно-орієнтованого навчання.

Рівненський державний гуманітарний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

 

зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2019 році: 

 Регламент олімпіади: 

  • Реєстрація учасників Олімпіади проводиться через сайт http://olimp.rshu.edu.ua/з 1 березня до 30 березня 2019 року.
  • Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.
  • Перший дистанційний тур проводиться з 30 березня до 7 квітня 2019 року через Інтернет. Учасники ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті http://olimp.rshu.edu.ua/, та розв’язують їх.
  • Другий очний тур проходить 13 квітня 2019 року безпосередньо в університеті. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% максимальної суми балів в першому турі. Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання одного з предметів в процесі розрахунку конкурсного бала при вступі до РДГУ на відповідну спеціальність у тому самому календарному році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% максимальної суми балів у другому турі. Кількість додаткових балів визначається журі за результатами змагання і не може перевищувати 20.