Про участь команд Рівненської області у Чемпіонаті України серед юнаків з велосипедного туризму та Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму

18.07.2017

З 08 по 14 липня 2017 року команди Рівненської області, які складалися з вихованців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради  взяли участь у Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму, які проходили в м.Світловодськ Кіровоградської області.

За результатами Чемпіонату України з велосипедного туризму в особистих змаганнях Бельвендер Максим посів третє місце на дистанції «Тріал» та виборов третє місце на комплексній дистанції, до якої входили змагання з велокросу, фігурного водіння велосипеду та тріалу. За результатами чемпіонату Бельвендер Максим виконав розряд «Кандидат в майстри спорту України», а Домарацький Андрій та Волошин Назар  виконали перший спортивний розряд зі спортивного туризму.

До складу команди входили: Бельвендер Максим, Домарацький Андрій, Волошин Назар, Дуботовк Владислав, Олієвський Роман та Клевака Ірина, учні загальноосвітніх закладів Млинівського району.

За результатами Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму шість представників команди Рівненської області у напруженій боротьбі виконали розряд «Кандидат у майстри спорту України» зі спортивного туризму.

До складу команди входили: Петрик Олег, Якименко Любов, учні Оржівського НВК «Школа колегіум», Корбун Інна, учениця Боровської ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнівського району, Давидюк Тарас, Хатмулін Андрій, Парфенюк Вадим, учні НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Острозького району, Вишневська Марія та Фурманчук Олена, учениці Вельбівненської ЗОШ І-ІІІ ст. Острозького району.