OlympicLab для майбутніх будівельників

10.12.2019

         До майбутніх будівельників, учнів Вищого професійного училища № 1 м.Рівне в рамках поекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямом «Олімпійські та людські цінності» завітали чемпіони з пауерліфтингу .

         Гостями навчального закладу стали Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору Роман Куров та його колега по збірній команді України, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору Ольга Каплун, які нещодавно тріумфально, з рекордами світу, перемогли на чемпіонаті світу в м.Гіза, Єгипет.

         Представив спортсменів виконавчий директор Відділення НОК України в Рівненській області, заступник директора комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради Іван Власик.

      З цілями та завданнями проекту #OlympicLab присутніх ознайомив голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук.

     Далі відомі спортсмени розповіли про те, як прийшли в спорт, чим заняття спортом допомогли в повсякденному житті, про ті цінності, які виховує в людині спорт. Зокрема, Роман Куров розповів, що він також є випускником професійного училища будівельників, яке закінчив в Луганській області. Вміло поєднував і навчання, і тренування, а зараз поєднує спорт і трудову діяльність. Ольга Каплун закликала присутніх до активного пошуку себе в різних видах спорту та розповіла про переваги такого способу життя.

А завершилась зустріч неформальним спілкуванням учнів і відомих спортсменів, численними фото та врученням спеціальних подарунків від НОК України.