Обговорили кращі практики у сфері професійної освіти

26.03.2018

У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський семінар щодо обміну кращими практиками у сфері професійної освіти. Семінар проведено Міністерством освіти і науки України  спільно з Програмою «U-LEAD з Європою». Участь у дводенному  семінарі від Рівненської області брали: заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, Валентина Бондарчук, президент громадської організації «Волинський ресурсний центр» Василь Кашевський.

Пі час семінару були розглянуті питання щодо розвитку професійної освіти України, обговорено проект Концепції розвитку професійної освіти в Україні «Сучасна професійна освіта». Учасники акцентували увагу на нову модель управління та фінансування, на забезпечення якості підготовки стандартів, а також перспективи розвитку державно-приватного партнерства у професійній освіті. Мали змогу познайомитися із кращими практиками системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.

За результатами обговорення було підготовлено резюме та основні рекомендації, які можуть бути використані в процесі формування національної політики та положень професійної освіти.