Нову українську школу обговорюють на серпневих педагогічних студіях

20.08.2018

У Рівненському інтитуті післядипломної педагогічної освіти розпочалися серпневі педагогічні студії, присвячені Новій українській школі.

Тема, з якою цьогоріч ознайомляться працівники районних, міських методичних кабінетів, органів управління освітою ОТГ, члени адміністрацій загальноосвітніх інтернатних закладів − «Науково-педагогічні засади системної підготовки педагогів до роботи в умовах реформування освітньої галузі».

Освітян Рівненщини привітали начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський та ректор інституту Алла Черній.

«Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатися та яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Крім того, новий освітній простір та оснащення допоможуть мотивувати сучасного учня», − зауважив начальник профільного управління.

Ректор РОІППО Алла Черній звернула увагу на змістовну частину НУШ, зокрема на співпрацю між освітянами, роз’яснювальну роботу з батьками, нові змістові лінії, компетенції та наголосила, що навчання та робота над новою концепцією 1 вересня не завершується, а продовжуватиметься та вдосконалюватиметься.

Програма серпневих студій у вкладенні програма Серпневих студій 2018.