Національний семінар з питань політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

28.01.2019

24-25 січня 2019 року у Києві відбувся 4-й Національний семінар з питань політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти  з особливим акцентом на фінансуванні. У семінарі від Рівненської області брали участь Таргонський Г.М. – начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Коржеський П.М. –  заступник начальника управління-начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти, Бондарчук В.М. – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області.

Організаторами семінару виступили громадська організація «Волинський ресурсний центр» та Міністерство освіти і науки України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У рамках семінару відбулися панельні дискусії «Управління та фінансування у сфері професійної (професійно-технічної) освіти», «Якість професійної (професійно-технічної) освіти та професійні кваліфікації» та «Проект Європейського Союзу. Пріоритетно-галузеві підходи до формування центрів професійної досконалості та критерії їх відбору». Модератором дискусій виступив Перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, який висвітлив проблеми пов’язані з фінансуванням поточної системи професійно-технічної освіти та поділився з учасниками останніми новинами про перебіг реформи ПТО в цілому.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з найкращими практиками у професійній освіті м. Києва, відвідати навчально-практичні центри за галузевим спрямуванням професійного ліцею. Плідною була розмова щодо досвіду та налагодження співпраці з ТОВ «Фроніус Україна» та Товариством зварників України щодо осучаснення підходів у підготовці кваліфікованих робітників.