Наші інноватори на IV Міжнароднному форумі INNOVATION MARKET

12.11.2019

З 5 по 7 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) проходив щорічний IV Міжнародний форум INNOVATION MARKET. Цей захід вже давно став місцем зустрічі винахідників-інноваторів, представників влади, бізнесу та громади. В рамках форуму проводились коференції, семінари, діяла виставка наукових досягнень, а також відбулись конкурси стартапів, інноваційних ідей та проєктів.

Національний університет водного господарства та природокористування третій рік поспіль бере участь у форумі. В цьому році 4 команди університету потрапили до числа 22-х учасників конкурсу інноваційних проєктів і мали нагоду представити свої проєкти компетентному журі. Такими проєктами стали:

  • WW BioBot (керівник – Грицина Олександр Олексійович);
  • Портативний аналізатор тепловтрат (керівник – Гудь Володимир Миколайович);
  • Вітроенергетична установка (керівник – Серілко Леонід Степанович);
  • Е-технології для безпечної утилізації відновної біомаси населених пунктів України (керівник – Скрипчук Петро Михайлович).

Презентації наших команд були змістовними, професійними та цікавими. Ідеї викликали неабиякий інтерес у членів журі і присутніх, оскільки є рішеннями актуальних проблем в сферах енергозбереження, цивільної інженерії та утилізації відходів.

Проєкт Гудя Володимира Миколайовича «Портативний аналізатор тепловтрат» зайняв 4-те місце на конкурсі і був нагороджений сертифікатом від стартап платформи Kickstart.

Ще однією гарною можливістю для команд став запис відероликів про свої проєкти на стенді каналу UATV. Це безкоштовна нагода розповісти про свій проєкт цілому світу, адже канал транслює свої записи майже у всіх точках планети.

Вітаємо призера конкурсу і учасників. Бажаємо нових творчих пошуків, розвитку проєктів та реалізації всіх планів і задумів !