Відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області

26.06.2017

23 червня 2017 року на базі Вищого професійного училища №29  смт. Володимирець  відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. Взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу  професійно-технічної та  вищої  освіти  управління освіти і науки облдержадміністрації П. Коржевський, заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти  управління  освіти і науки   облдержадміністрації О. Полюхович, головний спеціаліст відділу професійно-технічної  та  вищої  освіти  управління освіти і науки облдержадміністрації О. Ярмолюк,  директор  навчально-методичного центру  професійно-технічної  освіти  у Рівненській  області В. Бондарчук та директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В. Климюк.

У ході наради було розглянуто питання:

Про стан виконавської дисципліни у професійно-технічних навчальних закладах. Облік, контроль та аналіз виконання контрольних документів, виконавської дисципліни працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Про особливості формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2018 році.

Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів до роботи в новому 2017-2018 навчальному році та в осінньо-зимовий період.

Про хід вступної компанії у професійно-технічних навчальних закладах Робота приймальних комісій. Попередні показники прийому.

Про забезпечення вчасної видачі документів про професійно-технічну освіту.

Щодо стану додержання прав дітей, батьки яких є учасниками бойових дій з числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь безпосередньо у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та дітей, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції.

Про підсумки проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2017 навчальному році.

Про результати проведення виставки-ярмарки робітничих професій 2017 року.

Про результати участі учнів професійно-технічних навчальних закладів у виставках та конкурсах художньої самодіяльності.

За підсумками  наради  надано  протокольні доручення до виконання.