Про нараду директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області

02.07.2018

27 червня 2018 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу “Березнівське вище професійне училище”  відбулася нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області, в  якій взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу  професійно-технічної та вищої освіти  управління освіти і науки облдержадміністрації П.Коржевський, заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки   облдержадміністрації О.Полюхович, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації О.Ярмолюк, директор навчально-методичного центру  професійно-технічної освіти у Рівненській області В.Бондарчук, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В.Климюк, методист Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О.Алексійчук. У ході наради були розглянуті наступні питання:

 1. Про стан виконавської дисципліни у професійно-технічних навчальних закладах. Облік, контроль та аналіз виконання контрольних документів, виконавської дисципліни працівників професійно-технічних навчальних закладів.
 2. Про особливості формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2019 році.
 3. Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
 4. Про хід вступної компанії у професійно-технічні навчальні заклади. Робота приймальних комісій. Попередні показники прийому.
 5. Про забезпечення вчасної видачі документів про професійно-технічну освіту.
 6. Про організацію роботи щодо розроблення робочих навчальних планів на 2018-2019 навчальний рік.
 7. Про результати участі учнів професійно-технічних навчальних закладів у державній підсумковій атестації у формі ЗНО з української мови.
 8. Про результати роботи навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням у 2017-2018 навчальному році.
 9. Про організацію роботи щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у 2018-2019 навчальному році.
 10. Про підсумки проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2018 навчальному році.
 11. Про результати проведення виставки-ярмарку робітничих професій 2018 року.
 12. Про результати участі учнів професійно-технічних навчальних закладів у виставках та конкурсах художньої самодіяльності.
 13. Про підсумки участі закладів професійної (професійно-технічної) освіти у обласній та Всеукраїнських Спартакіадах.

За підсумками наради дано протокольні доручення до виконання.

Також директори  закладів професійної освіти Рівненщини долучилися до урочистостей з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам державного професійно-технічного навчального закладу “Березнівське вище професійне училище”.