Нарада з виховної роботи в області

22.03.2019

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА відбулася нарада для місцевих органів управління освітою, спеціалістів, що координують виховну роботу та позашкільну освіту під головуванням заступника начальника – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Ольги Ладюк.

Розглядалися питання:

  • Організація в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини.

(Заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Ольга Ладюк).

  • Взаємодія відділів, управлінь Головного управління Національної поліції в Рівненській області з органами управління освітою, закладами освіти з питань співпраці щодо здійснення заходів із запобігання негативним проявам в учнівському середовищі.

(Старший інспекор з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Олег Шандрук. Інспектор ВЮП УПД УНП в Рівненській області Тетяна Михайлюк).

  • Стан злочинності та правопорушень, організації роботи з питань запобігання і протидії насильству, торгівлі людьми у закладах загальної середньої освіти за 2018 рік.

(Методист КЗ «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» РОР Катерина Онищук).

Презентація Нарада 21.03.2019 Онищук

  • Про стан забезпечення права дітей та учнівської молоді на здобуття позашкільної освіти.

(Головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Ангеліна Ровкач).

Презентація ПрезентаціяПО_21.03.2019

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки РОДА Святослав Сидорук розповів про щорічну обласну спартакіаду, спортивний туризм, стрільби, патріотичну гру Сокіл «Джура» та інше.

Насамкінець, Ольга Ладюк вручила дипломи та подяки переможцям обласного етапу профорієнтаційного конкурсу «Знай і люби свій рідний край».