Нарада керівників інклюзивно-ресурсних центрів

07.05.2019

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА відбулася нарада для директорів інклюзивно-ресурсних центрів під головуванням очільника освіти Григорія Таргонського.

«Завдяки консолідованій позиції всіх рівнів влади щодо впровадження інклюзивної освіти Україна зробила потужний крок в забезпеченні рівного доступу дітей до освіти. Рівень свідомості нації та ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо, визначається рівнем підтримки, гуманізму і толерантності у ставленні до дітей з особливими освітніми потребами», – зазначив Григорій Таргонський.

Порядок денний:

Про розроблення номенклатури справ інклюзивно-ресурсних центрів.

Авраменко Ірина Олександрівна, архівіст І категорії відділу формування Національного архівного фонду і діловодства Державного архіву Рівненської області

Про стан дотримання пожежної та техногенної безпеки в інклюзивно-ресурсних центрах.

Гриб Віталій Васильович, провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Рівненській області

Нормативно-правове забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ У ДОКУМЕНТІ Нарада-директорів).

Ковальчук Юлія Іванівна, завідувач сектора інклюзивної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації.

Про результати вивчення стану роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Балаушко Тамара Василівна, спеціаліст сектора інклюзивної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації.

Використання субвенції на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів.

Рожко Тетяна Володимирівна, начальник відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти і науки облдержадміністрації.

Методичний супровід діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.

Козак Рада Сергіївна, провідний фахівець ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

«Ми маємо пам’ятати, що інклюзивно-ресурсні центри, в першу чергу, повинні здійснювати комплексну оцінку, а вже потім надавати корекціно-розвиткові послуги. Отже, спочатку обстеження, висновок, а потім – послуги», – наголосила завідувач сектора інклюзивної освіти профільного управління Юлія Ковальчук.

Варто зазначити, що сьогодні на Рівненщині вже зареєстровано 24 ІРЦ. Держава цьогоріч виділила 3 мільйони гривень на оснащення новостворених центрів, 7 мільйонів на придбання спеціальних автобусів та 23 мільйони на зарплату.