Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів

31.10.2017

27 жовтня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального  закладу  «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну» відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. У роботі наради взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Коржевський П. М., заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти Полюхович О. В., завідувач кабінетом зовнішнього незалежного оцінювання освіти та моніторингу якості освіти РОІППО Опольський І. В., провідний інспектор відділу пожежної безпеки України запобігання надзвичайним  ситуаціям  ГУДСНС України у Рівненській області  Гриб В. В., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Бондарчук В. М., директор Навчально – методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних закладів у Рівненській області Климюк В.М

Під час наради були розглянуті  питання:

Організація проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Про посилення протипожежного захисту об’єктів в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Стан виконавської дисципліни у професійно-технічних навчальних закладах. Облік, контроль та аналіз виконання контрольних документів, виконавської дисципліни працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Формування обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів молодших спеціалістів у професійно-технічних  та інших навчальних закладах Рівненської області на 2017 ріці.

Інформація щодо огляду конкурсу на кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу Рівненської області.

Щодо атестації керівників та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Фінансова потреба у коштах для професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. Модернізація котелень, перехід на альтернативні види палива. Про дотримання правил техніки безпеки та охорони праці в умовах опалювального сезону.

Використання державного майна за призначенням. Дозвільні документи на переобладнання. Передача майна (про стан оформлення документів необхідних для передачі професійно-технічних навчальних закладів із державної власності у комунальну).

Про формування штатного розпису, тарифікація педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів відповідно до здійсненого набору.

Організація навчального процесу із загального освітнього процесу підготовки для проведення державної підсумкової атестації, що проходитиме у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 2018 року.

Впровадження елементів дуальної форми навчання у навчально-виробничий процес професійно-технічних навчальних закладів області.

Організація та проведення конкурсів професійної майстерності у 2018 році.

Організація роботи навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням у 2017-2018 навчальному році

Про огляд стану готовності професійно-технічних навчальних закладів області до початку 2017 – 2018 навчального року.

Учасники наради відвідали та ознайомилися із роботою Рівненської фабрики нетканих матеріалів.

За результатами наради було роздано протокольні доручення керівникам професійно-технічних навчальних закладів.