Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області

29.04.2017

28 квітня 2017 року на базі державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище», відповідно до плану роботи управління освіти і науки, відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області У нараді   взяли  участь: заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки   облдержадміністрації П.Коржевський, заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки   облдержадміністрації О.Полюхович, головний спеціаліст відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації О.Ярмолюк, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В.Климюк., представники 81 окремої аеромобільної десантної бригади.

Порядок денний:

Стан виконавської дисципліни у професійно-технічних навчальних закладах. Облік, контроль та аналіз виконання контрольних документів, виконавської дисципліни працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Про систему управління професійно-технічними навчальними закладами у Рівненській області.

Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку. (Щодо державного, професій загальнодержавного значення, регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.)

Про хід проведення атестації керівників та педагогічних працівників  професійно-технічних навчальних закладів.

Про організоване закінчення 2016-2017 навчального року у  професійно-технічних  навчальних закладах.

Про організацію замовлень документів про професійно-технічну освіту; документів про повну загальну середню освіту.

Організація вступної кампанії 2017 року.

Про організацію, підготовку та проведення ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів та підготовку до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році.

Щодо організації заходу «Ярмарка професій»

Про результати поглибленого вивчення діяльності Рівненської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, з реалізації державної політики у сфері професійно-технічної освіти.

Про вжиття заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів в професійно-технічному навчальному закладі.

У ході наради було презентовано мультимедійний огляд навчального закладу. Проведено майстер-клас з професії різьбяр по дереву та бересті, урок-проект та бінарний урок із технології зварювальних робіт. Також під час наради було вручено відзнаки Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України 2017».

За підсумками наради дано відповідні протокольні доручення.