На Всеукраїнській олімпіаді з польської мови першість виборов учень з Рівного

20.03.2019

Підведено підсумки Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури, яка цьогоріч проходила в Рівненському науковому ліцеї.

Першість отримали: учениця 9 класу Олена Курницька зі Львова, учениця 10 класу Олеся Пасєка з Івано-Франківщини та учень 11 класу спеціалізованої школи №15 Дмитро Боришкевич з Рівного.

Олена Курницька, учениця 9 класу зі Львова

Олеся Пасєка, учениця 10 класу з Івано-Франківщини

Дмитро Боришкевич, учень 11 класу спеціалізованої школи №15 з Рівного

Нагадаємо, що участь взяли 13 команд, які представляли різні області України. Усього 37 учасників.

Переможців вітали почесні гості з Польщі та освітяни Рівненщини.

«Ваша присутність у цьому залі вже говорить про перемогу. Такі діти як ви, змінюють цей світ талантом, працелюбністю, ставленням до обраної справи. Палітра кольорів, яку ви роздаєте оточуючим інша, не сіра», – зауважив заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки РОДА Петро Коржевський.

До слова, на Рівненщині польську мову вивчають у 44 закладах освіти, у 337 класах. Понад 6 тисяч школярів вивчають як основний предмет, а близько 1 тисячі – факультативно.

«Бачу, що обличчя у вас світяться. Це означає, що ви задоволені та щасливі. У Міжнародний день щастя хочу побажати бути щасливими у своєму виборі, починаннях, мріях», – побажала учням ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.

Традиційно, старшокласники передали естафету іншій області. У 2020 році змагання проходитимуть на Івано-Франківщині.