На Рівненщину надійшла нова партія LEGO: 995 ігрових наборів

31.10.2018

Для першокласників Рівненщини привезли 995 великих ігрових конструкторів «Lego Playbox». Роздавали десятикілограмові подарунки з розрахунком один набір на клас.

Конструктори LEGO вчителі першокласників використовують як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання, а також для фізкультхвилинок.

«Вже з 8-ї ранку здійснюється відвантаження конструкторів по районах і містах області. Окрім цих наборів ми чекаємо на додаткових 400 коробок у квітні наступного року, які будуть передані в ті класи, де багато учнів» – додає обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Нагадаємо, у МОН підписали меморандум про взаєморозуміння з The LEGO Foundation. Документ передбачає, що компанія The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи (близько 17 тисяч шкіл з усієї України) впродовж 2018-2019 року.

Перша вантажівка з безкоштовними наборами LEGO прибула цьогоріч влітку. Учні Нової української школи до початку навчального року отримали маленький індивідуальний набір «Six Bricks» («Шість цеглинок»).