На Рівненщині змагалися понад 130 юних знавців математики

27.01.2020

У Рівному 26 січня пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагалися 132 учні закладів освіти області: 24 – 7-го класу, 27 –  8-го класу, 24 –  9-го класу, 28 – 10-го класу та 29 – 11-го класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти міст Вараш та Рівне –  по 8 призерів, Березнівського району – 7 призерів, Володимирецького району  та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей ІІ-ІІІ ступенів» – по 6 призових місць, міста Дубно та Зарічненського району –  по  4 призових місця.

По 3 переможці підготували педагоги  Шама Олена Олексіївна та Цимбалюк Володимир Федорович; по 2 – Ярута Надія Ульянівна, Затірка Лариса Іларіонівна, Друзь Наталія Вячеславівна.

    Переможці олімпіади

7-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Куц Матвій Олегович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Остапенко Світлана Іванівна
Корицький Дмитро Сергійович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Цимбалюк Володимир Федорович
Лесняк Захар Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс  № 12 Рівненської міської ради 2 Ніколайчук Оксана Іванівна
Шалак Анастасія Володимирівна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Скворцова Світлана Сергіївна
Саковець Ярослава Іванівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 Друзь Наталія Вячеславівна
Спічак Денис Васильович Злазненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради 3 Лопоша Марія Василівна
Якобчук Андрій Віталійович Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 3 Третяк Валентина Петрівна
Пушкін Андрій Олександрович Комунальний заклад «Посягвівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Бугринської сільської ради Гощанського району 3 Демчук Світлана Василівна
Бабич Ірина Олегівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Мовчун Ольга Григорівна
Сень Сніжана Тарасівна Городищенський ліцей Рівненської районної ради 3 Войтюк Ірина Володимирівна
Шкіндер Андрій Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 3 Вознюк Надія Сергіївна
Сидоренко Артем Олександрович Вараська гімназія Вараської міської ради 3 Затірка Лариса Іларіонівна
8-й клас
Капітанюк Максим Андрійович Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 1 Форсюк Тетяна Ростиславівна
Шмигельський Ілля Богданович Вараська гімназія Вараської міської ради 1 Чайка Марія Петрівна
Новачок Богдан Ігорович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Цимбалюк Леся Миколаївна
Бриж Марія Богданівна Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради 2 Мороз Людмила Федорівна
Ціпкайло Андрій Ігорович Вараська гімназія Вараської міської ради 2 Затірка Лариса Іларіонівна
Полюхович Вікторія Анатоліївна Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 Полюхович Марія Миколаївна
Лізак Даниїл Станіславович Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 Василюк Наталія Петрівна
Ювко Вікторія Вадимівна Опорний заклад «Малошпаківський ліцей Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області» 3 Войтович Вікторія Андріївна
Джигар Володимир Євгенійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Бойчук Олена Миколаївна
9-й клас
Фостій Олексій Олександрович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради 1 Тхорук Людмила Леонідівна
Козярчук Євгеній Олегович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради 1 Мальцева Наталія Вікторівна
Бородієно Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Цимбалюк Володимир Федорович
Давидчук Роман Олександрович Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради 2 Ляховчук Валентина Олександрівна
Панченко Зоя Дмитрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Соболєва Людмила Володимирівна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 Друзь Наталія Вячеславівна, Ярута Надія Ульянівна
Оленченко Микола Сергійович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради 3 Бобер Світлана Анатоліївна
Хом’як Денис Олександрович Симонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 3 Шумило Ніла Євстафіївна
Дорофєєва Богдана Павлівна Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районної ради 3 Дубінчук Галина Євгенівна
Бараш Олексій В’ячеславович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Сорока Віталій Петрович
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Цимбалюк Володимир Федорович
Шерстюк Максим Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради 3 Євтушок Марина Петрівна
10-й клас
Турбал Богдан Юрійович Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 1 Яцук Тетяна Аркадіївна
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Шевченко Валентина Яківна
Гурова Олена Едуардівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Шама Олена Олексіївна
Бедик Софія Олександрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Харчук Жанна Миколаївна
Шевчук Сергій Анатолійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Шама Олена Олексіївна
Ткач Тарас Володимирович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 2 Мотруніч Тетяна Володимирівна
Парфенюк Владислав Валерійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Шама Олена Олексіївна
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Івасюк Галина Євгенівна
Тарасюк Олександр Віталійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Івасюк Галина Євгенівна
Муха Олег Юрійович Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Кохан Ольга Петрівна
Прендецька Ольга Петрівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Яремчук Алла Миколаївна
Полюхович Альона Миколаївна Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 Полюхович Ганна Григорівна
Гусар Андрій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 Серяпова Ганна Андріївна
Хлипавка Богдан Олександрович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 Дячук Валентина Миколаївна
11-й клас
Ільчук Ярина Володимирівна Рівненський навчально-виховний комплекс  № 12 Рівненської міської ради 1 Гайдук Галина Валентинівна
Ольшанська Віолетта Вікторівна Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району 1 Приступа Олександр Миколайович
Будзіло Ростислав Вікторович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Лесько Тетяна Василівна
Козодой Тарас Романович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 Ярута Надія Ульянівна
Омельчук Наталія Сергіївна Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради 2 Красовська Наталія Миколаївна
Адамчук Ілля Іванович Селецький загальноосвітній заклад середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради 2 Ракович Мирослава Олександрівна
Шпіганович Владислав Олегович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради 2 Щиглевська Тетяна Миколаївна
Голопапа Андрій Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 3 Бульботка Валентина Миколаївна
Лапюк Сергій Віталійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 3 Ширко Тамара Федорівна
Дяденчук Владислав Вадимович Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Палій Світлана Миколаївна
Галагуз Сергій Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Давидюк Наталія Миколаївна
Гнітецький Костянтин Юліанович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради 3 Ковальчук Оксана Михайлівна
Кінчур Артем Юрійович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради 3 Крупеня Галина Андріївна
Бондарчук Анастасія Віталіївна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Панасюк Світлана Миколаївна
Мисюк Анелія Леонідівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 Білецька Наталія Йосипівна