На Рівненщині запрацювала Державна служба якості освіти

05.07.2019

Державна служба якості освіти створила територіальний підрозділ у Рівненській області.

Новостворене управління вже отримало державну реєстрацію та Виписку з Єдиного державного реєстру. (ВИПИСКА).

На посаду начальника призначено Святослава Миколайовича Сидорука.

«Державна служба якості освіти – це нова філософія.  Новостворена служба – не інспекція. Перший крок щодо становлення управління Державної служби якості освіти у Рівненській області зроблено. Маємо надію, що у тісній співпраці з усіма зацікавленими, забезпечимо  результат – якісну освіту Рівненщини», – зазначив Святослав Сидорук, начальник управління ДСЯО у Рівненській області.

Нагадаємо, Святослав Сидорук з 1997 року працював на різних посадах в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

Коротка біографічна довідка у посиланні Sydoruk.

Заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Галина Євгенівна Тригубець.

Державна служба якості освіти в Рівненській області працюватиме за адресою м. Рівне  вул. В.Чорновола, 74 (Приміщення інституту післядипломної педагогічної освіти). Листи надсилати на пошту: rivne@sqe.gov.ua

Як повідомлялося, уряд створив Державну службу якості освіти 6 грудня 2017 року. Положення з повноваженнями служби уряд ухвалив 14 березня 2018 року.

Нова служба буде проводити інституційні аудити шкіл, брати участь у сертифікації педагогічних працівників, здійснювати державний нагляд. Важливо, що метою інституційного аудиту буде не фіксація наявності тих чи інших проблем, а допомога у визначенні шляхів їх вирішення.

Посилання на офіційний сайт.