На Рівненщині відбулися виставка «Новорічна композиція» та обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

16.12.2019

З 9 по 12 грудня у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбулися обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» та обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». У виставках  взяли участь школярі та учнівські колективи  закладів загальної середньої та позашкільної освіти  усіх районів Рівненської області. Активно долучилися до конкурсів заклади освіти об’єднаних територіальних громад.

   Роботи на виставку представлено у номінаціях: стилізована ялинка; новорічна композиція; новорічний вінок; новорічний подарунок; новорічна картина чи колаж; новорічний букет; сюжетна композиція.

На  експозиціях  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»  було представлено більше 500 робіт.  50 робіт переможців обласної виставки  «Новорічна композиція»  відібрано для участі в Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці, що проходитиме  19 грудня до 20 січня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ).

Метою  і завданням новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»  є  пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

На обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»  представлено 350 робіт. 12 робіт переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» відібрано для участі у Всеукраїнській виставці, що проходитиме в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) у січні 2020 року.

Виставка-конкурс «Український сувенір» проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризація дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяла налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.