На Рівненщині відбудеться конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти

20.11.2019

У вівторок, 26 листопада о 10:00 на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. С. Бандери, 39-а) відбудеться конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області.

Невід`ємною складовою частиною освіченості кожної сучасної людини є вміння орієнтуватись у потоці різноманітної інформації, в світі техніки, що сприяє розвитку, самостійності та самовизначенню особистості у житті. Заняття технічною творчістю є однією з найцікавіших форм дозвілля учнів. Це підвищує якість трудової підготовки і професійної орієнтації учнів, розвиває творчі здібності, ініціативу, сприяє залученню молоді до інноваційної діяльності, вимагає творчого підходу та підготовленості до освоєння досягнень науки і техніки. Творча активність учнів залежить від їхньої підготовки до винахідницької й раціоналізаторської діяльності. У результаті конструкторської діяльності в учнів розвиваються такі якості творчої особистості: розумова активність, прагнення добування знань і формування вмінь для виконання практичної  роботи, самостійність у вирішенні поставленого завдання, працелюбність, винахідливість.

Метою проведення конкурсу є підведення підсумків роботи технічних гуртків, наукових та творчих об’єднань учнів, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної творчості, а також раціоналізаторської  та винахідницької діяльності, залучення учнівської молоді до її різноманітних напрямків.