На Рівненщині відбудеться конференція з національно-патріотичного виховання

18.11.2019

З 21 по 22 листопада на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки та туристсько-краєзнавчої роботи», яка проводиться спільно з Національним педагогічним університетом імені П.М. Драгоманова, Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» та КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

21 листопада о 10 годині конференція розпочнеться з пленарного засідання, а продовжиться роботою секцій за трьома напрямами: пріоритетність української державної мови і культури в національно-патріотичному вихованні зростаючих поколінь; український патріотизм як найпотужніший чинник єдності та консолідації нашого суспільства; героїко-патріотичне та ідейно-духовне виховання молоді на козацько-лицарських традиціях українського народу.

22 листопада о 10 годині відбудеться Круглий стіл із обговорення питань туристсько-краєзнавчої роботи як важливої складової  формування змісту патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Учасники конференції відвідають Рівненський обласний краєзнавчий музей та культурно-археологічний комплекс «Пересопниця».

Інформаційний лист про конференцію розміщено за посиланням http://roippo.org.ua/news/notice.php/8950/