На Рівненщині стартував ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

08.11.2019

В четвер, 7 листопада у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося урочисте відкриття обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Тема цьогорічного конкурсу «Видатні постаті рідного краю».

Відкриття конкурсу проходило у рамках заходів, присвячених Дню української писемності та мови, організованих Рівненським обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться управлінням освіти і науки та управлінням культури і туризму обласної державної адміністрації у номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості   http://estet-centr.at.ua/publ/konkursi_festivali/quot_ob_ednajmosja_zh_brati_moji_quot/polozhennja_pro_vseukrajinskij_konkurs_uchnivskoji_tvorchosti/16-1-0-43