На Рівненщині підведено підсумки «Спортивної зими»

06.03.2019

Вже багато років поспіль у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» на Рівненщині проводяться конкурси: «Зимові рекорди», «Сніговик FEST» та «Зимова фортеця». Традиційно їх організатор – «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області. І хоча цьогоріч зима особливо не тішила сніговими заметами, до участі у конкурсах активно долучилось 19 територіальних одиниць Рівненщини, а це понад 20 тисяч учасників! Тому за призові місця конкуренція була особливо високою.
Згідно з правилами, протягом зими, потрібно було проводити спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів, збудувати якомога більшу кількість сніговиків висотою не нижче 1,5 метра, облаштувати якомога довшу снігову фортецю висотою не нижче 1 метра. І як підсумок – зробити спільне фото, що надсилається для участі у конкурсі.
Обрати переможців для журі – завдання із непростих! Але все ж таки підсумки конкурсу підведені і ми вітаємо переможців:

Обласний конкурс «Зимова фортеця»

1 місце – заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 художньо-естетичного напрямку Рівненської міської ради;
2 місце – Клеванський дошкільний навчальний заклад загального розвитку №1 (ясла-садок);
3 місце – Костопільський дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко» та дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) “Казка” с. Костянтинівка Сарненського району.

Обласний конкурс «Сніговик FEST»

1 місце – Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області;
2 місце – Жорнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради Рівненської області;
3 місце – Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради Рівненської області.

Обласний конкурс «Зимові рекорди»
загальноосвітні навчальні заклади, «Лижі»

1 місце – Рисвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області;
2 місце – Чабельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області;
3 місце – Перемилівська філія І-ІІ ступенів Млинівської загальноосвітньої школи №3 Млинівської селищної ради Рівненської області.

Загальноосвітні навчальні заклади, «Ковзани»

1 місце – Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області.

Вищі навчальні заклади, «Лижі»

1 місце – Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради;
2 місце – Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету.

До речі, цьогорічна «Спортивна зима» відзначилась і своїми новими рекордами. Так, у конкурсі «Зимова фортеця», вихованці закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №4 художньо-естетичного напрямку Рівненської міської ради побудували фортецю, довжина якої склала 413 метрів. А учні Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району стали авторами 19 сніговиків, висотою понад 1,5 метра.
Всі переможці та призери будуть нагородженні дипломами і подарунками від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області під час проведення спортивних свят у цих навчальних закладах.

Прес-служба “Спорт для всіх”