На Рівненщині обрали фіналістку конкурсу «Яскраві діти України»

25.06.2018

У неділю, 24 червня 2018 року, у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся обласний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який другий рік поспіль проходить на Рівненщині.

За перемогу змагалися 20 учасників, які стали кращими за результатами районних та міських відбіркових етапів.

Володаркою гран-прі стала 14-річна Рената Зіневич із Рівного.

Дівчинка представлятиме Рівненщину в столиці, де змагатиметься за участь у пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» в Італії, що відбудеться в травні 2019 року. 

Також були відзначені наступні учасники:

І категорія:
І місце – Дар’я Бугайчук, «Bird set free»;
ІІ місце – Анна Декер, «Крила янгола»;
ІІІ місце – Володимир Саваринський, «Quizás, quizás, quizás».

І категорія:
І місце, спецприз від Оргкомітету – Максим Давидюк, «Hurt»;
ІІ місце – Дарина Скрипчак, «Wrecking ball»;
ІІІ місце – Каріна Мохначук, «Брюнетки краще».

ІІІ категорія:
І місце – Анастасія Снітчук, «Je t’aime»;
ІІ місце – Катерина Чечелюк, «Drnière danse»;
ІІІ місце – Аліна Діжурко, «Музика весни».

Перед початком галаконцерту, організатор пісенного дійства у Рівненській області, народний депутат України, представник Президента України у Верховній Раді, організатор Рівненського обласного конкурсу дитячої творчості Ірина Луценко спільно  із засновником конкурсу, народним депутатом України Ярославом Москаленком вручили сертифікати та фотоальбоми минулорічним та цьогорічним учасникам конкурсу «Яскраві діти України».

«Конкурс «Яскраві діти України» особливий тим, що збирає найталановитіших, найяскравіших дітей. Сьогодні мені надзвичайно приємно вітати конкурсантів з рідної Рівненщини. Співайте, мрійте, перемагайте! Вірте у себе, вірте в майбутнє, вірте в Україну!», – зазначила Ірина Луценко.

Юні таланти оцінювало компетентне зіркове журі. До його складу увійшли: Ірина Луценко, народні артисти України  Тарас Петриненко, Юрій  Рибчинський, музичний продюсер та композитор Руслан Квінта, співачка Віра Кекелія, народний депутат, автор ідеї та засновник ГО «Яскраві діти України» Ярослав Москаленко.

Окрім того, дітей оцінювало й незалежне дитяче журі. За його вподобанням приз глядацьких симпатій отримала переможниця конкурсу «Яскраві діти України» Рената Зіневич з міста Рівне.

Не обійшлося й без приємних сюрпризів для юних конкурсантів. Так, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко привітала учасників конкурсу та вручила цінний подарунок виконавиці, яка найчуттєвіше заспівала українську пісню «Хто, як не ти» – Іванні Посільській з Млинівщини.

А співзасновник громадської організації «Яскраві діти України» Ріма Шаповалова вручила сертифікат на «сліпі прослуховування» у телепередачі «Голос Діти» Максиму Давидюку з Рівного.

Нагадаємо, що у пісенному конкурсі брали участь діти віком від 6 до 15 років з усіх куточків Рівненщини. Учасники демонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.