«На Рівненщині баскетбол відроджений», – заступник голови Рівненської ОДА

03.01.2018

Традиційно, вже 35 рік поспіль, у приміщенні обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву відбулось свято баскетболу.

Підсумовували спортивний сезон і відзначили кращих спортсменів баскетбольного відділення представники міста та області. Запрошені гості, серед яких заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, очільник міста Володимир Хомко, начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський, Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук вручали кубки та грамоти найкращим спортсменам та тренерам.

«У мене для вас є дві гарні новини. Перша – на Рівненщині баскетбол відроджений. Ви, юні спортсмени, тренери та БК «Рівне», показуєте неймовірні результати на чемпіонатах. Друга новина – у Рівному розпочинається будівництво спортивного комплексу, який зможе вмістити близько  3 тисяч чоловік.  Не зупиняйтеся на досягнутому. А ми, як представники влади будемо робити все можливе, аби ви продовжували творити спільну історію спорту», – додала Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагадаємо, із 14 команд спортивної школи різних вікових категорій, які приймали участь у чемпіонатах України, 6 піднялися на п’єдестал пошани. А ще, 24 учні ОСДЮСШОР увійшли до складу збірних команд України  на чемпіонатах Європи та Світу.  У штабах Національної збірної працювали також 5 тренерів цього ж закладу.

Свято пройшло в атмосфері дружби та чудового настрою. У веселих естафетах та конкурсах позмагалися усі учні баскетбольного відділення.

Наприкінці всі юнаки та дівчата отримали пам’ятні та солодкі подарунки. А ще, визначили кращих гравців року  та тренера. Індивідуальні нагороди отримали учні  – Владислав Опалько, Дарина Степанюк та тренер Олег Максютинський.

Владислав Опалько

Дарина Степанюк

Олег Максютинський