На Млинівщині та Сарнах створять нові робочі місця: підписано меморандум

19.06.2019

У Рівненському міському центрі зайнятості підписали меморандум, який надасть поштовх у створенні нових робочих місць у Млинівській ОТГ та Сарнах.

18 червня відбулася прес-конференція з підписання документів Місцевих партнерств у сфері зайнятості. Захід проходив у рамках Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Уряду Данії.

У заході взяли участь: Головний радник з технічних питань проекту МОП Джемал Ходжіч, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський, директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий, директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук, представники влади, ОТГ, служби зайнятості, навчальних закладів, роботодавці Млинівської ОТГ та Сарненського району.

Як зазначив радник з питань регіонального розвитку ЦРМС Тарас Микитин, місцеве партнерство зайнятості надасть суттєвий  поштовх у створенні нових робочих місць у Млинові та Сарнах.

«Зокрема, у Млинівській ОТГ  передбачається  створення  постійно діючого бізнес-інкубатора з переробки молока на тверді сири та йогурти. Вартість обладнання, яке нададуть зарубіжні партнери і яке буде  розміщене у Млинівському коледжі, складе 100 тисяч доларів США.  На базі інкубатора будуть навчатися всі бажаючі відкрити власну сироварню. Крім цього,  буде надано 25 грантів на суму 75 тисяч доларів США для безробітних, які проживають на території громади, для започаткування власного бізнесу. У Сарнах акцент буде зроблено на підготовку спеціалістів з металообробки, які зараз потребує місцеве виробництво», – розповів він.

Насамкінець, учасники конференції обумовили план дій на 2019 рік.

Фото: Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування

Деталі за посиланням