«Мирний космос» у Рівному

12.06.2017

Відбулося підведення підсумків обласного заочного конкурсу технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос».

На розгляд журі було представлено 49 робіт вихованців позашкільних навчальних закладів та шкіл із 7 районів і міст області. Роботи подавались в таких напрямках: «ракетно-космічна техніка», «космічна біологія і медицина», «астрономія», «філософія та історія», «екологія та космонавтика», «програмування та обчислювальна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт», «історія розвитку авіації та космонавтики». Кожен напрямок поділяється на секції. У конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних та студенти вищих навчальних закладів у трьох вікових категоріях: молодша – (від 8 до 11 років включно); середня – (від 12 до 16 років включно); старша – (більше 17 років).

Роботи мають різний вигляд: у формі доповіді, статті, проекту, макету, файлу, в яких відображаються результати досліджень чи міркувань автора з обраної теми, якому потрібно розкрити призначення, будову, принцип дії моделі чи апарату, що проектується, обґрунтувати цінність та доцільність запропонованого експерименту чи гіпотези. Роботи можуть бути колективні та індивідуальні.

Кращі роботи обласного конкурсу братимуть участь у фіналі  Всеукраїнського наукового конкурсу учнівської та студентської молоді «Мирний космос», який проводить УМАКО «Сузір’я».