Мотивуючий простір для першокласників створюють у Шпанові

16.07.2018

На Рівненщині, все більше освітніх закладів долучаються до нового освітнього простору. Результатами роботи стали 8 великих проектів, які втілені у життя за 2 роки. Наша область – лідер із впровадження принципів НОП.

Відрадним є те, що освітні заклади самостійно долучаються до ініціативи і втілюють проекти у життя. Нова українська школа не може будуватися без нового освітнього простору.

Так, наприклад, в опорному закладі «Шпанівський НВК «школа-сад» триває оформлення класних кімнат перших класів. Сподіваємось, що цей перший крок стане стартом і, незабаром, школа стане ще одним великим проектом НОП.

Нагадаємо, що новий освітній простір (НОП) – це спільна ініціатива Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства освіти і науки, а також ініціативної влади на місцях, яка реалізується в рамках реформи МОН «Нова українська школа». Принципи НОП: мотивуючий простір та креативний дизайн; сучасне обладнання та ПО, швидкісний інтернет та Wi-Fi; енергоефективна будівля школи; умови безбар’єрного доступу та інклюзія (медіатеки, ІРЦ).

Фото із https://www.facebook.com/Шпанівський-НВК-школа-сад