Молодь Рівненщини заохочували до лідерства

16.12.2017

На Володимиреччину завітали студенти Української Академії Лідерства, які зустрілись з місцевими старшокласниками.

У районному колегіумі гості розповіли випускникам про роботу своєї академії. А це 10-місячний інформаційний курс, який поєднує інтелектуальний, емоційний і фізичний розвиток та виховний блок.

Такий курс спрямований на те, щоб об’єднати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і надати їм інструменти для розвитку, глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, усвідомлення та реалізацію власних талантів.

«Ми покладаємо на вас велику надію у розбудові України. Ви – еліта, яка поставить нашу державу на рівень з успішними країнами світу. Лідерству необхідно навчатися, аби згодом успішно вміти керувати та брати на себе відповідальність. Саме ваш проект залучає до цього українську молодь. Сподіваюся, що випускники колегіуму також стануть студентами Української Академії Лідерства», – звернулася до присутніх заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

На Рівненщині студентів-лідерів чекає насичена та цікава 2-денна програма «Експедиція бурштиновим шляхом». Гостям покажуть унікальні та колоритні місця Володимиреччини. Активісти ознайомляться із роботою центру «Сонячне ремесло», проїдуться вузькоколійкою, побувають у музеї «Бурштиновий шлях».

Знайомство студентів Академії із старшокласниками одного з найкращих навчальних закладів області ініціювала ГО «Асоціація «Український бурштиновий світ».