МЕГУ святкує свої 25

11.10.2018

Рівненський міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука святкує свій ювілей – 25 років з часу заснування.

До заходу долучились голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його заступниця Світлана Богатирчук-Кривко.

«Святкування ювілею рідного університету є для мене важливою подією, адже 25 років тому я був в числі перших студентів цього новоствореного навчального закладу. Ми росли разом.  Пам’ятаю перші пари, спочатку в пристосованих умовах. А згодом університет на очах нарощував потужності і будував корпуси. Саме в стінах МЕГУ я здобув цінні знання та практичний досвід, які допомогли мені у житті. Тож бажаю колективу  університету і студентам міцного здоров’я, нових творчих успіхів та наснаги», – розповів Олексій Муляренко.

У рамках святкування провели міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену ювілею. Там обговорювали важливі питання, розглядали перспективи розвитку вищої школи та економіки в теперішній час, вручали подяки та нагороди.

Також святкування 25 річниці гармонійно доповнили музичними і хореографічними виступами студентів МЕГУ.

«Відзначення 25 річниці, це спільний результат успішної роботи. Я дякую керівництву області та міста за підтримку, професорсько-викладацькому складу – за наполегливість та мудрість, а студентам – за довіру. Впевнений, 25 – це тільки початок», – зазначив ректор МЕГУ, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України – Анатолій Дем’янчук.