Майже дві сотні учнів змагалися в обласному етапі «Cool Games»

19.11.2019

Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games» в Рівненській області, який відбувся минулої суботи в Рівному.

190 учнів, які змагались в 3-х вікових дивізіонах, боролись за право представляти Рівненщину у всеукраїнському фіналі «Cool Games», що відбудеться в Києві у лютому 2020 року.

А розпочали учасники змагання з загальної розминки, яку для них провела МС України зі спортивної гімнастики Пентковська Анастасія. Далі  команди стартували на груповому етапі змагань, щоб мати змогу потрапити до фінальних зустрічей. Перебіг вирішальних зустрічей та їх результати виявились непередбачуваними. Результат  в частині зустрічей визначався лише за допомогою вирішальної естафети.

У підсумку такої напруженої боротьби в першому дивізіоні  (2009-2010 рр.н.) І місце здобула команда м. Рівне, ІІ місце – Рівненський р-н, ІІІ місце – Крупецька ОТГ.

В другому дивізіоні (2006-2008 рр.н.) І місце посіла команда Володимирецького р-н, ІІ місце – м. Рівне, ІІІ місце – Рівненський р-н.

В третьому дивізіоні (2002-2005 рр.н.) першість здобула Крупецька ОТГ, ІІ місце – м. Рівне, ІІІ місце – Володимирецький р-н.

Отже, в лютому 2020 року честь Рівненщини на всеукраїнському фіналі «Cool Games» будуть відстоювати учні Рівненського НВК «Колегіум», Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яким бажаємо продовжити переможну ходу команд Рівненщини на цьому заході.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність обласному центру з фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, відділенню НОК України в Рівненській області, також особисто директору Рівненського НВК ЗОШ №26 Володимиру Федоровичу Дзюбаку, голові відділення НОК України в Рівненській області Миколі Васильовичу Петренчуку, начальнику управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталію Володимировичу Ліпському, головному судді  – Миколі Миколайовичу Пагубі, а також всім суддям, волонтерам та учасникам заходу з усіх куточків Рівненської області.