Майстер ретророманів Андрій Кокотюха в гостях у РМАНУМ

01.12.2017

29 листопада 2017 року у Рівне за ініціативи видавництва «Фоліо», Рівненської Малої академії наук учнівської молоді та Медіа-центру ERVE.UA завітав “Золотий письменник України” і сценарист Андрій Кокотюха, у творчому доробку якого понад шість десятків історичних романів, детективів і повістей для підлітків.

У Рівному автор був уперше, то ж йому було дуже цікаво зустрітися з тими читачами, які знають його твори, хто захоплений його детективами у стилі ретро. Саме ці книги, або ж, як сказав сам Андрій Кокотюха, семикнижжя (“Адвокат із Личаківської”, “Привид із Валової”, “Автомобіль із Пекарської”, “Різник із Городоцької”, “Коханка з площі Ринок”, “Втікач із Бригідок” та “Офіцер із Стрийського парку”), і були презентовані рівнянам – студентам-філологам, викладачам, юним манівцям та їх педагогам, а також усім, кому небайдуже рідне слово.

У конференц-залі Рівненського Будинку вчених було гамірно – автор жваво розповідав то про себе, то про свої твори, то про свої творчі плани-наміри. А ще – відповідав на усі запитання. Заглядаючи у рік 2018 чи, може, 2019, презентував вдячним читачам тизер до майбутнього фільму за одним із ретророманів – “Адвокат із Личаківської”.

Час, передбачений на зустріч, збіг швидко і непомітно. Насамкінець усі перейшли до більш неформального спілкування: цікаві могли придбати книги автора, взяти автограф чи сфотографуватися на згадку, а сам Андрій Кокотюха зміг щиро переконатися у тому, що в Рівному і в Рівненській Малій академії його знають, твори читають, а самого чекають у гості ще раз. І не один.

То ж до нових зустрічей!

Олександр Мазур,

заступник директора РМАНУМ