Круглий стіл щодо підвищення обороноздатності організовано науковцями НУВГП

21.02.2019

19 лютого в ДП «Центральний проектний інститут» Міністерства оборони України відбувся круглий стіл на тему “ФОРТИФІКАЦІЙНІ СПОРУДИ: стан, задачі удосконалення та шляхи їх вирішення”, який був присвячений тематиці, що є надзвичайно актуальною для національної безпеки України в світлі подій останніх років.

Даний захід проводився в розвиток науково-дослідної роботи  “Високоміцні швидкотверднучі бетони і фібробетони та конструкції на їх основі для фортифікаційних споруд” під керівництвом д.т.н., професора, Академіка Академії будівництва України, завідувача кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Національного університету водного господарства та природокористування Бабича Євгенія Михайловича та д.т.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, Академіка Академії будівництва України, завідувача кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Національного університету водного господарства та природокористування Дворкіна Леоніда Йосиповича.

В рамках Круглого столу  було проаналізовано стан, архітектурно-конструктивні рішення, проектування та зведення фортифікаційних споруд, визначено задачі щодо удосконалення та шляхи їх вирішення на основі консолідації науково-технічного, військово-інженерного та виробничого потенціалу країни.

Окрім, делегації науковців Національного університету водного господарства та природокористування, в Круглому столі із доповідями прийняли участь представники Академії будівництва України, Ради національної безпеки та оборони України, ДП “Державний інститут будівельних конструкцій” Мінрегіонбуду України, Проектного інституту “Київський промбудпроект”, Корпорації “УкрБуд”, Київського національного університету будівництва та архітектури, Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка, Національного університету “Львівська політехніка”, Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Одеської державної академії будівництва та архітектури, ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, установ та структурних підрозділів Міністерства оборони України.