Кращий керівник гуртка 2019 з Рівного

07.06.2019

У Києві нагороджували переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Першість отримала керівниця гуртка Рівненської МАН дослідницько-експериментального напряму відділення наук про Землю, секції «Кліматологія», кандидат географічних наук Оксана Яківна Романів.

Журі конкурсу було вражене високим рівнем педагогічної і методичної майстерності Оксани Яківни. У самопрезентації «Реалізація розвиваючого і збагачуючого навчання обдарованої молоді за моделлю Джозефа Рензуллі в закладі позашкільної освіти» розкрила набутий педагогічний досвід роботи, актуальність, перспективність, інноваційні підходи, аргументовано давала відповіді, вміло відстоювала власну позицію.

Під час проведення фрагменту заняття на тему «Глобальні зміни клімату: чи можу я вплинути на ситуацію?» Оксана Яківна продемонструвала творчу співпрацю з учасниками освітнього процесу. Керівниця гуртка на занятті демонструвала інноваційні методи і прийоми, наочність, нові інформаційні та педагогічні технології.

І як результат – перемога.

Джерело