Костопіль відзначили спортивними нагородами

05.10.2017

Цьогоріч Костопіль брав участь у багатьох спортивно-масових заходах, які організовував комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Особливо хороші результати їм вдалося показати у Всеукраїнському фестивалі з нагоди Дня Незалежності України у Рівненській області та Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей в літній канікулярний період та заходах в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» у Рівненській області. В обох змаганнях їм вдалося посісти почесне третє місце.

З нагоди цього в Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося урочисте нагородження призерів. В присутності адміністрації та учнів школи кубки, дипломи та подарунки були вручені представнику сектору молоді та спорту Костопільської райдержадміністрації. Окрім цього місцевих дітей також залучили до спортивних змагань в форматі фестивалю здорового способу життя.

Напередодні вчителі розподілили школярів на приблизно рівні команди, які між собою визначали кращих в естафетах «Футбол», «Переправа», «Баскетбол» та інших. За їхніми підсумками першою стала команда «Козачата», друге місце у «Форсажу», а замкнули трійку призерів «Перші спортсмени».  В індивідуальних конкурсах  перемогу святкували Новак Єлизавета, Лукашевич Анастасія та Новак Роман. Всі вони, та команди, які зуміли потрапити на п’єдестал перемоги.