Корекційні педагоги області проводили семінар-практикум

23.03.2018

В Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-III ст.  відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів, учителів-дефектологів спеціальних шкіл-інтернатів Рівненщини. Тема: «Роль корекційних педагогів у розвитку та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами на етапі становлення НУШ». Серед учасників − 18 педагогів з області.

В ході семінару відбувся теоретичний аналіз проблеми на якому виступали завідувач кабінету інтернатних закладів корекційної та інклюзивної освіти РОІППО Наталія, директор школи Галина Лебідь, заступник директора з навчальної роботи Корнійчук О.І., заступник з виховної роботи Трофімчук О.Я., практичний психолог Дубінчук І.В.

У практичній частині вчителі спеціального школи показали відкритий урок з природознавства у 2-А класі (Сіроух Г.І.), фронтальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови у 4-А класі. (Антонюк Л.В.), індивідуальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови у підготовчому класі (Кружинська Л.Д.), форнтальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови у 6 класі (Рудик О.Г.), інтегроване заняття з розвитку мовлення та сюжетно-рольової гри в дошкільній групі (Хведась Г.Є., Матвійчук Н.Р., Борковська І.В.).