Конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»

26.10.2018

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти сервісу та дизайну відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

У фестивалі взяли участь вокальні ансамблі, солісти, дуети тріо, гурти. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані. Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників фестивалю. Виступ кожного учасника вирізнявся оригінальністю та артистизмом. За рішенням журі кращими серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти були: Дарина Колінська – учениця Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, Дарія Воловчук – учениця Козинського НВК Радивилівського району, вокальний ансамбль Розвазької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острозької районної ради, фольклорно-етнографічний гурт «Криниченька» Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради.

 «Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Коли звучить пісня, то серце наповнюється почуттям любові до рідного краю, до свого народу, до України. Дякуємо учасникам фестивалю та бажаємо, щоб всі пам’ятали – лише від нас залежить доля нашої України. Тож бережімо нашу державу, бережімо одне одного», – Володимир Климюк, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.