Конкурс експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

11.04.2019

На Станції юних натуралістів відбувся ІІ етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, у якому  взяли  участь 56 учасників відбіркового етапу конкурсу.

Конкурс  проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства.

Переможцями ІІ етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник” визнано:

номінація „Тваринний світ”:

І місце

Радчука Назарія, учня 6 класу Сарненської гімназії Сарненської  районної  ради, з  роботою „Особливості успішної інкубації перепелиних яєць в домашніх умовах” (керівник  Радчук О.А.);

ІІ місце

Подлєгаєва Марка, учня 5 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, з роботою „Дослідження та порівняльний аналіз життєдіяльності рудих мурах в природних умовах та формікарії” (керівник Чиж Ж.Г.);

Волянську Олександру, вихованку гуртка „Юні зоологи” комунального закладу  „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю         4 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Рівненської міської ради, з роботою „Вплив температурного режиму та раціону живлення  Червоновухих черепах (Trachemys scripta)  на період спокою (сплячки)”  (керівник Гоменюк К.М.);

Ярмольчук Аделіну, члена гуртка „Юні зоологи”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 4 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, з роботою „Збагачення середовища утримання зебрових амадін (Taeniopygia guttata) у неволі” (керівник Момотюк М.Т.);

Хоменюка  Юрія, учня 4-Г класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вараської міської ради, з роботою „Звідки взялися мухи?” керівник (Гайдук М.В.);

ІІІ місце

Гаврилюк Уляну,  вихованку гуртка „Світ природи” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, з роботою  „Схрещування новозеландської білої кролиці та віденського блакитного кроля в домашніх умовах” (керівник Савич Ж. В.);

Райгуцьку Марину, ученицю 3-В класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вараської міської ради,  з роботою „Історія з життя домашніх хвилястих папуг” (керівник Манелюк Н.В.);

Овсяницьку Олександру, ученицю 5-Г класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, з роботою „Вивчення особливостей життєдіяльності африканських молюсків. Равлик Ахатин в домашніх умовах” (керівник Артюх Р.Б.);

номінація „Охорона здоров’я”:

І місце

Пашко Аполлінарію, ученицю 5-В класу Вараської гімназії Вараської міської ради, з роботою „Особливий театр: театралізована діяльність як засіб соціалізації дітей з інвалідністю” (керівник Кондратюк С.В.);

ІІ місце

Столярець Олександру, ученицю 4-А класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Вараської міської ради з роботою „Стрес та його вплив на емоційний і фізичний стан дітей початкових класів” (керівник                  Романчук Л.В.);

Бугай Софію, ученицю 4 класу Маломидської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою „Хатні улюбленці – найкращі психотерапевти” (керівник Ступницька М.І.);

Леончик Олену, ученицю 3 класу Орлівськоїзагальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради, з роботою „Чай пити-сто років жити” (керівник Добриднік О.А.);

 

ІІІ місце

Чайковську Дарину, ученицю 5 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою „Харчова цінність пшеничного борошна” (керівник Романовська В.І.);

Мельник Кириєну, ученицю 6 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Н.Ф.Хасевича Дюксинської сільської ради Костопільського району, з роботою „Молоко- цінний харчовий продукт” (керівник Профорук Л.М.);

Токова Ореста, учня 3 класу Сарненського ліцею №2 Сарненської районної ради, з роботою „Світ „невидимок” навколо нас” (керівник Басиста О.П.);

Кузнеця Максима, учня 5 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою „Алое -зелений лікар” (керівник Царук Н.М.);

Мірко Вікторію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Вплив улюблених напоїв на емаль зубів” (керівник Кузьмич О.В.);

Семенюка Артура, учня 5-Б класу Рівненської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою „Вплив навушників на слух людини” (керівник Шарабура О.Г.);

Кірченко Анастасію, ученицю 6-А класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, з роботою „Вегетаріанство: це здорово чи модно?” (керівник Думацька Ю.Л.);

номінація „Народознавство, краєзнавство”:

І місце

Касянчик Валерію, ученицю 4-Д класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вараської міської ради, з роботою „З історії рідного краю. Вишивка Північного Полісся” (керівник Неродик Л.К.);

ІІ місце

Коваль Анастасію, ученицю 5 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №3 Рокитнівської районної ради, з роботою „Моя маленька Батьківщина – село Крута Слобода” (керівник Прит Т.П.);

Вакулко Аліну, ученицю 5-Б класу  Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою  „Урочище Оболонь у Зносичах” (керівник Вакулко Т.С.);

Галушко Ірину, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Природа очима душі поета-пісняра Петра Мацкова” (керівник Мацкова Л.П.);

ІІІ місце

Дяченко  Дарину, ученицю 5 класу Рудківського ліцею  Демидівської селищної ради, з роботою „Дослідження народної вишивки своєї місцевості” (керівник Дяченко  Т. Д.);

Тверду Анастасію, ученицю 6 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, з роботою „Фольклорна скарбниця середнього Полісся” (керівник Павлюк О.В.);

Городнюка Володимира, учня 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Лозоплетіння як вид декоративно-прикладного мистецтва”, (керівник Магрело Л.П.);

Номінація „Я і природа”:

І місце

Магрело Марію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Оцінка вітрового режиму Рівненщини” (керівник Тітечко С.Є.);

ІІ місце

Абрамчука Володимира, учня 4 класу Сарненського навчально-виховного комплексу „Школа-колегіум” імені Т.Г.Шевченка, з роботою „Екоенергія: пошук” (керівник Шапірко А.В.);

Савчука Богдана, учня 5 класу Квітневської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою „Річка Устя – наше буття. Джерело душі – колиска життя” (керівник Романовська В.І.);

Огороднік Яну, ученицю 5-М класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради, з роботою„Ліхеноіндикація як метод біоіндикації стану повітря. Стан атмосфери села Рокитне напричини його забруднення” (керівник Ліхачова І.М.);

ІІІ місце

Кичана Артура, учня 3 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою „Малі річки села Зносичі” (Дорошко С.В.);

Самойлик Анастасію, ученицю 5-Б класу Тинненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою „Дослідження  пристосувань короїда в природі – „Короїд календаря немає” (Коток О.В.);

Веремську Анну, ученицю 6 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Небезпечні метеорологічні явища для автомобільного транспортного руху в Рівненській області” (керівник               Тітечко С.Є.);

Філатова Артема, учня 5-А класу Рівненської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів  № 24 Рівненської міської ради, з роботою „Автомобіль майбутнього” (керівник Шарабура О.Г.);

номінація „Рослини навколо нас”:

І місце

Ромашко Катерину, вихованку гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 5-А класу Рівненського навчально-виховного комплексу „Колегіум” Рівненської міської ради, з роботою „Господарсько-біологічна оцінка чорної малини  сорту  Кумберленд та способи розмноження в умовах Рівненського Полісся” (керівник Ромашко Р.Я.);

ІІ місце

Бортник Софію, ученицю 5-А класу Томашгородського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”, з роботою „Особливості вирощування авокадо в домашніх умовах” (керівник Прит І.В.);

Вовчик Валерію, ученицю 5 класу Яринівської загальноосвітньої школи   І–ІІ ст. Сарненської районної ради, з роботою „Статиця виїмчаста: особливості вирощування” (керівник Вовчик Л.А);

Зарічнюка Андрія, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою „Дослідження енергетичного „потенціалу” піраміди” (керівник Шарабура О.Г.);

ІІІ місце

Савич Карину, вихованку гуртка „Світ природи” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, з роботою  „Спостереження за ростом кореневої системи Дифенбахії (Dieffenbachia amoena) у різних умовах” (керівник Савич Ж. В.);

Пехотіна Артема, учня 4 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу „Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №3 Рокитнівської районної ради, з роботою „Вплив стану ґрунту на розвиток садових культур” (керівник Гордійчук Н.І.);

Гаврилюк Софію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, з роботою „Чи можливо збільшити термін зберігання помідорів?” (керівник  Столярчук Т.О.);

Романюк Тетяну, ученицю 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №1 Здолбунівської районної ради, з роботою „Аналіз дендрофлористичних насаджень  центрального парку м.Здолбунів” (керівник Юрчак О.А.);

Роботи переможців обласного конкурсу (І, ІІ місце) будуть відправлені на фінальний етап до Києва, який відбудеться у травні.