Ключ до Нової української школи в руках активних батьків

03.10.2018

Можна багато говорити про зміни, освітню реформу, критикувати владу, а можна спільними зусиллями перетворювати сірі класи на #НовийОсвітнійПростір. Такого висновку дійшли батьки опорного закладу Смизької ОТГ і вирішили спробувати свої сили на платформі GoFundEd, щоб реалізувати проект #СвітТалантівhttps://gofunded.org/campaigns/svit-talantiv. Спільними зусиллями батьків та класного керівника вдалося залучити 35 доброчинців, серед яких і місцеві підприємці, і меценати, і випускники Смизької школи, і самі батьки, та зібрати 24 175 грн на облаштування креативного простору для розвитку талантів учнів 3-Б класу, що включає в себе три зони: спорт, логіка і творчість. Діти тепер мають змогу на перервах займатися корисними справами, грати логічні, настільні та спортивні ігри, малювати піском, читати цікаві книги та просто бути собою, спілкуватися за спільними інтересами. Для вчителя тепер є можливість виявляти дитячі таланти та розвивати захоплення школярів.
Нещодавно учням вдалося зустрітися з відомою землячкою Катерина Немира, яка розповіла їм в чому полягає секрет таланту, а також про те, що кожна дитина є особливою і талановитою – потрібно лише працювати над собою, розвивати своє хобі і вірити в успіх!
#GoF — це можливість для освітян, батьків та активістів зробити школи кращими, поділитися власними освітніми ідеями, та залучити кошти на їх реалізацію. Для учнів — вже зараз навчатися в дії, втілюючи в життя соціально важливі проекти.
Щиро рада, що у Смизі знаходяться активні молоді батьки, які турбуються за майбутнє своїх дітей, будують конструктивний діалог зі школою, щоб спільними зусиллями розвивати освітній заклад. Також висловлюю особисту подяку Оксана Костюк, голові батьківського комітету 3-Б класу, члену правління ГО “Асоціація ТЕЗА”, авторці проекту #svitTalantiv, та її команді за проявлену та успішно реалізовану ініціативу, а також усім батькам, вчителям і доброчинцям за підтримку!
Спільними зусиллями крокуємо до #НУШ у кожному закладі громади!

Віта Костюк