Клеванським підліткам розповідали про поліцію

22.02.2018

У Клеванській спеціальній загальноосвітній школаі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів відбувся тренінг для старшокласників під назвою «Підліткам про поліцію». Захід провели провели заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Іллюк та керівник Рівненського бюро правової допомоги Ілона Куль, за участю старшого інспектора з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Надії Берлінець.

Школярам демонстрували тематичні мультфільми про законодавство. Зокрема, фахівці системи БПД, використовуючи анімаційний фільм «Ти і поліція», розповіли школярам про їхні права, а також в ігровій формі змоделювали різноманітні ситуації, які могли б трапитися за участю правоохоронців: «Відчиніть, поліція!», «Пред’яви паспорт, виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Ти на мирному зібранні» тощо. Школярам розповідали про основні права затриманих осіб, особливо щодо доступу до адвоката, а також про обов’язки поліцейських дотримуватися прав і свобод людини при виконанні своїх завдань.

Захід був проведений у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.