Клеванські вихованці побували на віртульній екскурсії

10.12.2018

У рамках проведення тижня правових знань у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1 I-III ступенів відбулася зустріч із суддею Дубровицького районного суду  Обороновою Іриною Володимирівною.

Учні мали змогу побувати на віртуальній екскурсії в Дубровицькому суді, проведеній керівником апарату вказаного суду, переглянувши спеціально відзнятий відеоролик, а в ході цікавої бесіди з суддею учні збагатили свої знання про особливості судової системи України, про специфіку роботи районного суду, активно ставили запитання та отримували професійні і вичерпні відповіді.

Цікавим та змістовним став «Урок справедливості» для школярів, який  Ірина Володимирівна провела для учнів 2-12 класів.  Особливу увагу було приділено поняттям «право», «справедливість», «адміністративна та кримінальна відповідальність». Учні переглянули мультфільм про суд, знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя». Школярі отримали змогу випробувати себе під час навчальної гри в ролі судді та вирішити спори на конкретному прикладі з даного мультфільму. Після завершення уроку всі учасники заходу отримали наліпки клубу справедливців, пам’ятки про права дитини та відповідальність неповнолітніх, а також солодощі.