Керівники коледжів зібралися у Костополі

11.12.2018

У Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП відбулося засідання ради директорів закладів вищої освіти під головуванням директора ДВНЗ “Рівненський коледж економіки та бізнесу” В.П. Романчука.

У засіданні взяла участь головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва М.М.

Порядок денний засідання:

  1. Упровадження новітніх програм профільної сукупності освіти в Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП.
  2. Організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі.
  3. Досвід використання технології 3D друку в освітньому процесі (виготовлення наочних приладів, використання в дипломному та курсовому проектуванні).
  4. Різне.

Під час пленарного засідання директор коледжу Алексєйчук А.П. презентував Костопільський будівельно-технологічний коледж у всіх аспектах його роботи і життя та представив досвід впровадження новітніх програм профільної  сукупності освіти в закладі.

Головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва М.М. окреслила підходи проведення вступної кампанії 2019 року, оформлення звітів ЗСО-1 у системі ДІСО, підвела підсумки ІІ етапу обласного огляду на кращий студентський гуртожиток.

На засіданні було також розглянуто питання організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі, про яке доповідав голова методоб’єднання викладачів охорони праці та безпеки життєдіяльності Ойцюсь А.М.

Заступник директора коледжу Божко Н.В. поділилася досвідом використання технології 3D друку в освітньому процесі, а саме виготовлення наочних приладів, використання в дипломному та курсовому проектуванні.

Учасники засідання плідно працювали у дружній та творчій атмосфері. За результатами отримано протокольні доручення.