Горбаківську школу-довгобуд готують до здачі

17.08.2017

Учні села Горбаків, що на Гощанщині, у День знань отримають новий НВК «загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад». Завершуються останні штрихи будівництва та прибирання.

Цієї події жителі Горбакова та навколишніх сіл чекали понад 30 років. Зведена коробка, яка була збудована ще у радянські часи, нарешті перетворилася на новий освітній простір, де немає бар’єру у навчанні.

Школа-довгобуд має бібліотеку, конференц, актовий, спортивний зали, їдальню, душові кімнати, кімнату для релаксу, спальню для наймолодших вихованців, тощо. Біля школи також облаштували стадіон та спортмайданчики, облагородили територію навколо закладу. В оновленій будівлі передбачені всі умови для дітей з особливими потребами. Запроваджено енергоефективні заходи, побудована власна котельня, встановлене відповідне обладнання, відремонтовані під’їзні дороги.

Загалом, у новобудові планують навчатися понад 200 дітлахів. Окрім того, розглядається питання надання Горбаківському НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» статусу опорного закладу.

А мистецтвознавець з Рівного Анна Вітрук виконала декоративне оздоблення класів та коридорів.

«Добудова закладу забезпечить комфортне навчання для дітей. Важливо й те, що завершено не тільки довгобуд, а й надано школі сучасного обличчя, креативу та творчості. На досягнутому ми не зупиняємося, адже  будівництво об’єктів соціальної сфери – пріоритет держави», –  відзначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.