ХХIІІ обласна олімпіада юних геологів

29.03.2019

 27 березня 2019 року  комунальним закладом « Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради  було проведено  ХХIІІ обласну олімпіаду юних геологів. За перемогу змагалися 9 команд (34 учасники) зі Сарненського, Рівненського, Рокитнівського, Здолбунівського  районів, міст Рівного та Дубно, Млинівської, Козинської та Клесівської ОТГ.

До її організації та проведення долучились  провідні геологи Рівненщини: Калько Андрій Дмитрович – доктор географічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, декан природничо-географічного факультету МЕГУ, Стадник  Олександр Святославович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП,  Ігнатюк Роман Михайлович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП, студенти НУВГП.

Виступи учасників обласної  олімпіади юних геологів проводилась по п’яти видах і призерами стали:

 «Письмова робота»:

  • І місце (старша група) – Балашова Ірина, учениця Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19 (керівник Волненко С.О.);
  • ІІ місце (старша група) – Пінчук Дмитро, учень опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Сарненського району (керівник Берник Р. О.);
  • ІІІ місце (старша група) – Тимчаюк Віталій, вихованець Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учень Млинівської гуманітарної гімназії Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Демидюк Л.А.);
  • І місце (молодша група) – Любитовець Ангеліна, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ (керівник Бережний А.С.);
  • ІІ місце (молодша група) – Мельник Артур, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);
  • ІІІ місце (молодша група) – Пархомей Софія, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ (керівник Бережний А.С.).

 «Геологічні процеси»:

  • І місце (старша група) – Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (старша група) – Гачевський Богдан, вихованець Будинку дітей та молоді, учень загальноосвітньої школи № 7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
  • ІІІ місце (старша група) – Ігнатович Денис, вихованець Будинку дітей та молоді, учень  гімназії   № 2 м. Дубно  (керівник Присяжнюк В.А.);
  • І місце (молодша група) – Хмара Владислав, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);
  • ІІ місце (молодша група) – Присяжнюк Євген, вихованець Будинку дітей та молоді, учень загальноосвітньої школи № 7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
  • ІІІ місце (молодша група) –Меринюк Наталія, , вихованка Будинку дітей та молоді, учениця загальноосвітньої школи № 7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);

 «Петрографія, мінералогія, дорогоцінне та виробне каміння»:

  • І місце (старша група) – Кучер Богдан, учень ПМЛ «Елітар» м. Рівного (керівник Волненко С.О.);
  • ІІ місце (старша група) – Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІІ місце (старша група) – Жила Яна, вихованка Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учениця Млинівської загальноосвітньої школи № 3 Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Парфенюк О.В.);
  • І місце (молодша група) – Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (молодша група) – Любитовець Ангеліна, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ (керівник Бережний А.С.);
  • ІІІ місце (молодша група) – Сафонов Богдан, учень ПМЛ «Елітар» м. Рівного (керівник Волненко С.О.).

 «Польова геологія»:

  • І місце (старша група) – Богдан Андрій, учень Обарівського ліцею Рівненського району (керівник Біляк Н. М.);
  • ІІ місце (старша група) – Жила Яна, вихованка Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учениця Млинівської загальноосвітньої школи № 3 Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Парфенюк О.В.);
  • ІІІ місце (старша група) – Трохимчук Анастасія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» (керівник Осадча О.І.);
  • І місце (молодша група) – Грисюк Вікторія, учениця Обарівського ліцею Рівненського району (керівник Біляк Н. М.);
  • ІІ місце (молодша група) – Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІІ місце (молодша група) – Хомицька Софія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» (керівник Колодич Г.С.). 

 «Історична геологія та палеонтологія»:

  • І місце (старша група) – Братащук Василина, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (старша група) – Тимчаюк Віталій, вихованець Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учень Млинівської гуманітарної гімназії Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Демидюк Л.А.);
  • ІІІ місце (старша група) – Братащук Олександр, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
  • І місце (молодша група) – Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (молодша група) – Хомицька Софія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» (керівник Колодич Г.С.).
  • ІІІ місце (молодша група ) – Гоч Софія, учениця    опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Сарненського району (керівник Берник Р. О.);

  Перемогу в обласній олімпіаді юних геологів вибороли:

  • І місце (старша група) – Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (старша група) – Балашова Ірина, учениця Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19 (керівник Волненко С.О.);
  • ІІІ місце (старша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
  • І місце (молодша група) – Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
  • ІІ місце (молодша група) – Хмара Владислав, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
  • ІІІ місце (молодша група) – Мельник Артур, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

Всі переможці та призери були нагороджені дипломами, грамотами та призами.