Формулювання допомоги ЄС в реформуванні системи професійно-технічної освіти в Україні

12.07.2017

11 липня 2017 року на базі  державного навчального закладу “Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі” відбулося засідання  круглого столу на тему “Формулювання допомоги Європейського Союзу в реформуванні системи професійної освіти в Україні”.

У заході взяли участь: заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації С. Богатирчук-Кривко; заступник директора департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації С. Міщук; заступник начальника управління – начальник відділу вищої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації П.Коржевський; директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області В. Бондарчук; роботодавці; директори професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

Під час заходу проаналізовано ефективність здійснення політики реформ для розвитку професійно-технічної освіти на національному та регіональному рівнях; проаналізовано бюджетні асигнування, витрати та фінансові потреби для реформування та підтримки сучасного сектору професійно-технічної освіти, який відповідає національним потребам та потенціалу економічного розвитку; визначено суттєві зміни в законодавстві та інституційних механізмах у секторі професійно-технічної освіти, які є необхідною умовою ефективної підтримки Європейського Союзу; сформульовано варіанти та сценарії для інтервенцій Європейського Союзу, враховуючи особливості організаційної структури одержувачів та агентств-виконавців.

По завершенню  круглого столу присутні ознайомилися  з  матеріально-технічною базою державного навчального закладу “Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі”, Квасилівського професійного ліцею. Також відбулася зустріч учасників місії з питань формулювання підтримки Європейського Союзу в реформуванні професійно-технічної освіти в Україні з менеджером проектів громадської організації “Волинський ресурсний центр” І.Воляником.