Фестиваль «З вірою в майбутнє» на Дубенщині

20.05.2019

Вихованці 18 закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування Рівненщини представили свої таланти на обласному фестивалі-конкурсі «З вірою в майбутнє».


Цьогоріч художню творчість демонстрували в Дубенській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів. На фінальному концерті виступили понад сто дітей.
Учасники фестивалю – учні та вихованці закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, серед них – і діти з особливими освітніми потребами. Впродовж кількох годин вони демонстрували свої таланти з хореографії, вокалу, акторської майстерності та спорту.


«Всі дітки однакові, і кожен з них має право на розвиток та реалізацію власних талантів. Вихід на сцену їх неабияк мотивує. Дякую педагогам, які зуміли розкрити та розвинути юні обдарування. Переконана, що з вас виростуть позитивні, культурні, самодостатні особистості», – зауважила заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк.
Естафету фестивалю «З вірою в майбутнє-2020» передано Мізоцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів.