Фестиваль-конкурс дитячої творчості «З вірою в майбутнє»

28.02.2018

Розпочався ІІ етап відбіркових турів XV фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє» серед вихованців інтернатних закладів області, який проходитиме із 26 лютого по 6 березня.

Переможці відбіркових турів визначаються в номінаціях «Естрадний вокал», «Фольклор», «Хореографія», «Інструментальний жанр», «Циркове мистецтво», «Художнє читання».

Зокрема, конкурсанти з Клеваня демонстрували свої таланти у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів.

Атмосфера та тематика фестивалю не була класичною. Присутніх було запрошено на справжню феєрію: ангели та птахи миру наче підносили усіх в піднебесся, де збуваються дитячі мрії, де дар Божий знаходить втілення у дитячих виступах. Неперевершеним подарунком став виступ клубу спортивного бального танцю «Лінія» із Рівного.

За результатами ІІ етапу буде відібрано 18 найкращих номерів, які візьмуть участь у заключному  ІІІ етапі фестивалю-конкурсу який  відбудеться у травні 2018 року на базі комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Наталія Ващишина – педагог-організатор